Specializace firmy REŠ - Stavby

ObkladyUmělý kámen, fasádní obklady, obklady plotů,
montáže umělého kamene

Řadu let intenzivně spolupracujeme s firmou Magicrete, během        celého roku montujeme velké množství fasád, obkladů a plotů, obkládáme interiéry umělým kamenem. Nabízíme vzorníky k prohlédnutí u nás v showroomu, ukázkové referenční realizace, konzultace, návrhy a ukázky, výběr materiálu,  cenové kalkulace, přípravné práce a kompletní realizace. Výrobky jsou certifikovány Technickým a zkušebním ústavem stavební Praha, s. p.

 

Podlahové krytinyPodlahové krytiny

Konzultace, výběr návrh přípravné práce,
realizace, kompletní úklid, předání, vzorníky.

 

 

 

StřechyStřechy  

Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce, stavby a opravy
všech druhů střech. Dále nabízíme pokládku střešních krytin, hydroizolace
střech. Specializujeme se na rodinné domky.

 

 

TruhlářTruhlář na míru

Zajistíme individuální zakázky všech dřevěných výrobků od partnerského dodavatele za velmi příjemné ceny. Nabízíme konzultace a zaměření na místě realizace včetně kompletní dodávky a instalace.

 

 

 

ExterierExteriér

Provádíme terénní úpravy okolí domu, včetně zahradnických  úprav a oplocení, výstavbu a pokládku chodníků, zámkových dlažeb.  Nabízíme péči zahradníka o zahradu. Celoroční zahradnické práce, údržbu zahrady, během  delší nepřítomnosti majitele, a další služby dle přání zákazníka. Stavbu zahradních staveb a doplňků. Nabízíme montáže umělého kamene, obklady fasád, fasádní obklady z umělého kamene, ploty z umělého kamene, obložení venkovních staveb.

 

 

MalováníMalířské práce

Doporučujeme kvalitní, značkové produkty, například barvy DULUX, které mají vzhledem ke kvalitě, životnosti a dalším přednostem ty nejlepší reference z celého světa a náš tým je u DULUXu odborně vyškolen. Firma získala certifikát.
Ráno odejede, večer přijdete, o nic se nestaráte. Náš tým provede veškeré práce potřebné před zahájením malířských prací a veškeré práce spojené s uvedením prostorů do původního stavu včetně úklidu, případně kompletního úklidu domácnosti, kanceláře, pokud je sjednán.

Více >

 

ServisServis klientům

Správa a údržba nemovitosti, úklidové služby, instalace domácích sítí a techniky.